PATALPINTI

Mielieji - Gal jau pradėsit klausyt normalios muzikos?

2011.04.29 21:40 Solo
  • 6
6
ac, dc, scorpions, pink, floyd, nirvana, solo, rock, black, sabbath







Nuotraukos nėra
Anonimas 4283    
Kas ką nori tas tą klauso...
NikkiSixx 5217    
Klausau 80's Da best
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Nyan NyaaNN an AN
Nuotraukos nėra
swevenx 5535    
pasol jus su savo tais rokais, nu rmt nesveiki, uzknisat, neidomu mums gi, kas go nores tas to klausys, visi kurie klauso kas jiems patinka, galvoja, kad tai normali muzika ir viskas, kuria savo tas susiktas demo, mazvaikiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
neaiskink! klausysiu ka noriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
Visada tik tokia ir klausau
Grįžti į viršų