Simpatiska ta pana . ir kas kad byberio? px visiem.
Justin bieber
5552
SUDAUŽYSI MANO SESEI ŠIRDĮ
5560
;D bent ne auka demotyvacijos ;D kaip tu zasie. № 8 is tukstanciu. gal jau realaus gyvenimo nebematai? :) Zasinas esi .
SUDAUŽYSI MANO SESEI ŠIRDĮ
5560
#11 pas tave pasiziurejus demo mano bent zmonem patinka. o tavo tai gotam ar emo turbut tik. Nu zodziu gyvenk.
SUDAUŽYSI MANO SESEI ŠIRDĮ
5560
tai faktas kad tokie kaip tu demotyvatoriai cia visi... aiskus jus . sudu kruva susirinko
SUDAUŽYSI MANO SESEI ŠIRDĮ
5560
9 tai aju supratau. Mergos visi moderatoriai 100% jei tik tokie patinka. gali teisintis jie nesiteisine. ir is principo mano nei vienos demo neikels kaip normalios. nes gi Ahujieni, nes JIE demotyvatoriai. walio jum urodai.
SUDAUŽYSI MANO SESEI ŠIRDĮ
5560
www.demotyvacija.lt/from-metilis/not-approved/virs-galimybiu-ribu.-1380364.html pasakykit zmones. ar mano sukurta demo sia nuoroda neverta buti praleista? as nesuprantu...
SUDAUŽYSI MANO SESEI ŠIRDĮ
5560
cia blet moderatoriai ahujeni skaitosi? "nepraleidziam demo kurios netinka" tai cia blet tinka kazkas? as tokiu moderatoriu nesuprantu. ahujelina jie bereikalo arba savus tik patvirtina. dalbajobai
FIAL
5561
;DDDDDD SOTP - FIAL. cia mintis geraaaa ;D
Antievoliucija
5565
1
Geriau už kaimyno saldainius
5567
Klipukas juokingas ;) Bet kai zmones stumat ant jo tai as nesuprantu, ar ka blogo jum asmeniskai padare ar kaip? Man jis nei patinka nei nepatinka, Man gylej px ar jis egzistuoja ar ne, nekliuna :)
12Pirmyn