PATALPINTI
shyzikas-iš kur sprendi,jog man 16 ? Iš niko? klausyk,jeigu mano nikas būtų mergaiciuke100,tai ką,man tada 100 metų bus? :D
Aš irgi moku.Ir tikrai esu užaugus,skirtingai nei tu. :)
abejoju :)
Prašneko,didysis mokslininkas. man rodos,nei pirmos neįveiksi,pasiliksi antrus metus.
Užuomina davei.Žinok,kvepalų ir aš negeriu.
Tiek pasakyt ir temokat :)
Grįžti į viršų