shyzikas-iš kur sprendi,jog man 16 ? Iš niko? klausyk,jeigu mano nikas būtų mergaiciuke100,tai ką,man tada 100 metų bus? :D
- :
- : 0
- : 1
- : 1
- : 0
- : 6
Skanūs vyriški kvepalai
5475
Skanūs vyriški kvepalai
5477
Aš irgi moku.Ir tikrai esu užaugus,skirtingai nei tu. :)
Skanūs vyriški kvepalai
5477
abejoju :)
Skanūs vyriški kvepalai
5477
Prašneko,didysis mokslininkas. man rodos,nei pirmos neįveiksi,pasiliksi antrus metus.
Skanūs vyriški kvepalai
5477
Užuomina davei.Žinok,kvepalų ir aš negeriu.
Skanūs vyriški kvepalai
5477
Tiek pasakyt ir temokat :)