#3 #4 visiskai sutinku abiems po + + =DDD
Mažiau žinai - daugiau prisigalvoji |
Mažiau žinai - daugiau prisigalvoji
Anonimas
4436
#3 #4 visiskai sutinku abiems po + + =DDD
Spameris
4436
Deja labai teisinga demotyvacija :(
Vikatorija
4436
Ir kas svarbiausia visi prisigalvojimai nieko verti nebent tik daug nesusipratimu..
Anonimas
4437
va kodel bobos tiek daug prisigalvoja :/
Anonimas
4437
aham =D, labai gera gynyba =D
|