PATALPINTI

Matyti, kad tau nepavyks - skaudu, - bet dar skaudžiau, kuomet žinai, kad tai viskas ko tu trokšti.

2010.09.11 UrMyDestiny
  • 245
12
Matyti, kad tau nepavyks - skaudu,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
as jus visus uzrakinsiu!!!!bus jum badas , kad manes nemylit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Blmb kaip liudna ;(
Nuotraukos nėra
UrMyDestiny 5765    
Rimantai ar koks tu ten, ačiū, kad atradai laiko papost'int po kiekviena demo :) nuoširdžiai ačiū, o dabar eik nx :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
sugraudino biskuti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Taip...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
logiška :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
jo, anglu lietuviai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
(y)!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
jooooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
grynai anglijos lietuviu svajone
Pykciurna 5771    
(Y)
Grįžti į viršų