PATALPINTI

Matyti galima tik širdimi. - Tai, kas svarbiausia, akimis nematome.

2010.08.30 23:51 Lily
  • 0
4
Matyti galima tik širdimi.







Nuotraukos nėra
Lily 5774    
taip buvo parašyta mintys.lt : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Jei rašai nematome, tai pradžioj turetų būti To, o ne Tai.
Nuotraukos nėra
Lily 5774    
nematome ir taškas
Nuotraukos nėra
always8teen 5774    
nematoma*
Grįžti į viršų