PATALPINTI

Man patinka su tavim būti, - nes tada nieko nebijau

2011.02.09 petrasje
  • 187
16
Man patinka su tavim būti,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5248    
Na kaikuriais atvejais.... Ir ziurint su kokiu zmogumi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Ir dar kažkas tvirtina tokias emotyvacijas.
#4 true, true.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
#13 tu visiškai teisus (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Visai nesunku izvelgti demotyvacijos reiksme - reikia myleti ir meile suteiks daugiau pasitikejimo savimi, nieko nebijoti, nes jausi kad visada turi parama salia. ar whatever. Traukinio begiai nebutinai atlieka tiesiogine savo paskirti.
povilasq 5615    
#1 you read my sick mind ;D
Nuotraukos nėra
KeepCalm 5615    
LEVA DEMOTYVACIJA, GAIDŽIAI KAS PATVIRTINO.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Bl eisiu dirbti masinistu ir traiskysiu tokius nebailiukus nafig.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Demotyvuoja guleti po traukiniu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Bet tai nereikškia, jog tavęs bijo traukinys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Kas cia do demo?
El depresiko !!! Depresika ir EMO shkac is cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
picture tai gražus, bet demo tai beep:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
#1 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
demotyvuoja nebuti su manimi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
kas kuria tokias kvailas demotyvacijas ? ir dar patvirtina...
luksas 5703    
#1 :-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
traukinys - niekada nevaziuoja kai reikia
Grįžti į viršų