PATALPINTI

Mamyte, atleisk - aš tik bandžiau įsitaisyti saldžiam miegeliui, ar tai blogai?

2010.07.13 lelyte155
  • 23
13
Mamyte, atleisk







Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
awwww, atleisciau ! ;ss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
kaaaip mielaaa ;}
lliinnuuttee 5818    
aaa kaip mielai :)
candy 5819    
;D bandė bandė ;D
Fragile_InG 5823    
Ir kur čia demOtyvacija.?~ :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#7 varyk tik teisingai ir normaliai pasake zmogus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#5
Pasigydyk, žmogau. Neatrodai kietas, patikėk, su tokiais pasisakymais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Apgailėtina "demotyvacja"..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
mielas, nemielas, uz toki prikola nuelsiciau unitraze ir taskas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
net ne demotyvacija čia. paveikslėlis su paprastu užrašu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
demotyvacija tai tocna nesamone bet kvailus komentatorius paperka tas tipo mielas suniukas.. nors pati demotyvacija kaip sakiau be rysio
lelyte155 5825    
#1 Man irgi, tox cute ^^
Gusta-Fang 5825    
Awww.. KOooooks mielas.
Grįžti į viršų