PATALPINTI

LR Vyriausybė ir Seimas - Viską apibūdina šie žodžiai

2010.04.22 Mazylis
  • 323
34
LR Vyriausybė ir Seimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
Ant sitos lenteles yra pripaisyta. Cia netikra lentele : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
vaikai, nesizudykit, uz jus tai padarys LR Vyriausybe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Apacioje jaunimo linijos numeris is tikruju. Prikolas tame, kad jie niekad nekelia. :D tai dar labiau susinervuotu ir nusoktu nuo tilto.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
bet jai taip ir toliau tai kas is lt beliks :D idijuotai vieni
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Ou daaa. xD
Be žodžių ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
eik tu nx, cia tai pzdc. net nesigailiu isvykes i uzsieni.
Nuotraukos nėra
MoonLightShadow 5787    
eik tu šykt. rags. nu pz, tokie galvojau būna tik tokiuose puslapiuose kaip šitas ir pan. bet tai krw krw kai žiaurumas žmonių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
pasizuri i toki,ir norisi atsirasti po tiltu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Jis tikras, tik ten apačioje kitaip parašyta realybėje :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Tikras jis, nueikit ant tilto Antakalny tikrai yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
nu pz ziauru ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
bbd :D galetu lt sukis but toks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Seiptai cia norejo pasakyti jog Lietuvos vyriausybei gyliai nusispjaut ant zmoniu, jiem svarbiausia, kad pinigai keliautu jiem i kisene, o ne paveiksleli parodit, kad cia parasyta kazkas juokingo -_-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
ziauru. mes neesam degradai. musu valstybe tokia!!! krc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
photoshop ftW :D
Nuotraukos nėra
tattoo_girl 5842    
Normaliai :D pizdiec čia yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
sumoki-mirk sau laimingas :D nesumoki-velniai tave griebs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
qbiliui kamazas gruzo y darza:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
užvakar pamačiau originalą ir vis tiek paskaiau,kad jei bučiau pakankamai durno proto,kad šokt nuo tilto,būtent po tuo ženkleliu ir nušokčiau.:D jei jau man visai blogai būtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
kekvienas zmogus, nors truputi turintis smegenu, supranta kad cia fake, tad nereikia cia bezdet kad OMG FAKE...
Nuotraukos nėra
pykcius 5897    
nu cia jau negrazus FAKE, toks ant balto tilto kabo ir visai ne tas parasyta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
: DDDDDDDDDDd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
omg.... wtf??? krc 5/5 be zodziu XD
amusement 5906    
jega ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
kelinta karta jau ta pati keliat? asilai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
nu nafik.... cia rimtai toks yra ar cia pokstas?
chzarija 5907    
taip, zmogus pamates TOKI uzrasa jei dar nenorejo zudytis tai perskaites tikrai minimum uzsimanys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
Jei nesi tikras, pasilaikyk 100% sau :)
cloudmaker 5907    
'Sveiki. Man reikia paskolint. Privalau sumokėt įmoką už 'išėjimą''. Bet aš rūpiu. Taigi, gal taip atgraso nuo savižudybių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
Fake 100% :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
"Jei neturite tam lesu, ju galite PASISKOLINTI <...>"
Grįžti į viršų