PATALPINTI

Linkiu visiem tokių draugų - Kurie kviestų tave sportuoti, o ne gerti

2012.06.03 arnyextr3me
  • 226
10
kubiliau,tu, eika, geriau, prie, turniko, bycka, kacialint







Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
Idijotai blet photo shopas jum cia ??? tas trecias PArasyki youtube white haniball for king street work out o ne piskit prota neismaneliai... photo shopas jo blet...
arnyextr3me 5132    
Nes pats nieko negali p[asiekti, ir kaltina steroidus. Sitie trys, o ypac desininis (Denis Minin) Uz sveika gyvenimo buda, paskaityk jo biografija, Didziausias jo steroidas- Pienas ir varske
Nuotraukos nėra
Anonimas 5132    
nesveiki visi kurie mano kad jaj jau raumenyngas zmogus yra butinai vartoja steroidus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
Čia steroidai o ne photoshopas.
hyperpacas 5133    
- zdarova Jonai(Tadai, Šarūnai, Tomai ir pan.) atvaryk eisim stangu kilnot.
- p*s*l n*c*u* prie kompo sedziu!
- (poker face)
- (eisiu vienas kilnoti, kad uz ji kietesnis buciau)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
#4 pasportuok photoshope krw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5134    
photoshopas
winston 5134    
Jei kilnoji štangas, taisyklinga rašyba nebebūtina.
coliuke_ 5134    
Ojoj, autorius "suvalgė" nosinę. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5138    
pakelk 100kartu stitkliuka paziuresim
Grįžti į viršų