PATALPINTI

Lietuvos mokyklos - turi kuo didžiuotis

2010.12.13 marciusltu
  • 296
14
mokykla







Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
Jap. Čia tikrai Zudermanas.. Ir dabar ji pilna mokinių nuotraukų. Be to turim ir antrą lentą.. Ji irgi pilna. Tadddd... Nevarykit!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5450    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
'D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
pas mumis irgi tep buvo. kažkada. x))) hehe. skatina mokytis. ;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
speju is millionreasons :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Cia Zudermano mokykla ir nuotrauka daryta jau senokai, jei neklystu praeitais metais mokslo metu viduryje, naujos nuotraukos jau buvo o kodel nueme net nenutuokiu :D
Nuotraukos nėra
marciusltu 5669    
Tai jau tikrai :D
gretagreat28 5670    
oho... prireiks antros lentos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
ZU-DER-MA-NAS! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Wa bent viena demo pagal taisykles siandien :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Utenoj krasuonos pagrindinej irgi tokiu budavo prikolu :D
Nuotraukos nėra
marciusltu 5671    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Juk neseniai visos olimpiados baigesi ir foto nauju neturi o preitu metu nueme...
Grįžti į viršų