PATALPINTI

Lietuvoje, - jau parduodamas cukrus be cukraus

2011.12.26 MysteriousX
  • 128
12
Lietuvoje,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
kiečiau būtų,ka būtų mėsa be e 621 va čia tai būtų kažkas idomaus tikrai,bet tai neimanoma nes be to šūdo nieko niekas nepagamina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
Buvo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
tai kad ir taip kiek ten tos mesos tebera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
ce tas pats kaip desra be mesos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
noriu vemt nuo cukraus jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
Buvo..
Eimantass 5295    
nesamone kazkokia idejo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
wat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
C-C-C-OMBO breaker!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
Buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
buwo.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
BUVO!
Grįžti į viršų