PATALPINTI

Lietuviškos Alpės - arba cheminių atliekų sąvartynas palei Via Baltica

2010.09.13 Oranje
  • 68
14
alpes, kalnai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Mano miesto paziba, jau ne viena esam apgave kad tikri kalnai :0 o jei , ka cia tik gipsas, taigi ekologinio pavojaus nera, nebent ekonominis, kai valdzia paprasys pinigu sunaikint kalnus ir pinigus isvogs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#12 Pas mane fotike :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Ojeij, iš ties labai sena nuotrauka. Nes nuo Kėdainių jie puiiikiai matosi
Plektruda 5767    
bet kaip gražu, balti kalnai, antytės plaukioja... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
#11 o kur galima daugiau ft pamatyti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Cia jukgi tik trasu gamybines atliekos, is ju jau isspausta viskas kas imanoma. Ir beje... Nuo ju virsaus vaizdas daug geresnis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
shuldubuldu, tu ju tikriausiai nemates?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
"įspūdingiau"? Linksma....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Sita foto senai daryta, dabar siek tiek ispudingiau atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
#5 mždg 8km nuo kdn centro ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Netoli Kėdainių, kitaip tariant pramonės rajone. ;p
Nuotraukos nėra
dzemas579 5767    
o čia ne kėdainiai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
paprasciausias gipsas, jokios ten chemijos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
rimtai kai alpes :D
Grįžti į viršų