Tuoj apsiverksiu *sarcasm*
Lenkiu galvą prieš tuos, - kurie, - nepaisant mano bjauraus charakterio, vadina mane drauge
TheDemotivator
5169
Anonimas
5169
kas tau belieka? :D
Anonimas
5170
Kas norėjo tas suprato. Juk ne kiekvieno mūsų charakteriai yra auksiniai,bet mes turim draugų,juk nesam visi vienodo charakterio... Kartais draugam gal nepatinka kaip elgiesi ar mąstai,bet jie neatstumiamūsų.
Anonimas
5171
Nereikia elgtis kaip kiaulei ir ne draugus kaltint, kad tu tokia "bjauri", pačiai keistis reikia, nemanau, kad kam nors išvis patinka bjauraus charakterio žmonės.
Anonimas
5172
#3 vadinas jie ne tikri draugai.
Anonimas
5172
Tai galiu garantuot, kad tie tavo draugai stumia uz akiu ant taves kokia bjauri esi
EvaLuna
5172
Tik, kad nėra prieš ką tos galvos lenkt...
Anonimas
5172
bitch please
|

