PATALPINTI

Lenk Drąsiai - MIRSI KAIP VYRAS

2011.10.07 pablas
  • 70
14
Lenk Drąsiai



Nuotraukos nėra
Anonimas 5180    
Lenkai drąsūs? WtF? o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5351    
Geras , man patiko prieš avariją dar tas Wo-ho-hooooo!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5374    
robke uzhauk gal jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5375    
#2 sakai kad gaila kad kitus uzmusa o jei toj furoj kur atsitrenke ten veze terai bombas tj pamastyk... :D
Mivo. 5375    
prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
Greits vež, kol nevež katafalks xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
Hi hi ha ho hoho OOOOOOOOOOOOOOO!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
Čia juk arabai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
#4 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
lenk drasia mirk kap viras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
Lėnk drose, myrsi kap vyrs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
cia jug arabai, kam ju gaila :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
px kad issitasko tie keliu gaidziai, bet kai uzmusa nekaltus, tai norisi juos uz tai nuzudyti dar karta.
SeToNaSS 5376    
Ačiu dievui,nors kamera liko sveika...
Grįžti į viršų