PATALPINTI

Laiškas kalėdu seneliui... - Prašau padaryk taip, kad per kalėdas veiktu skype.

2010.12.23 15:31 KaKaZ
  • 2
5
skype,sugedo,senelis







Nuotraukos nėra
tindirindi 5655    
jau senokai veikia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
kam veikia parasykit skpye versija ant kokios naudojates. dekui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
xD
shawtyyMANE 5655    
kaip gaila,kad telefonu dar nesukure, nera kito budo susisiekti. ah ah
Nuotraukos nėra
rabarbariuke 5655    
Veikia jau ta skype, ko čia myžčiojat?
Grįžti į viršų