viskam yra priežastis. taip kad demo fail (:
Laimingas žmogus yra tas, - kuriam nereikalinga priežastis, kad galėtų šypsotis
Anonimas
5641
Anonimas
5641
Man rodos, kad kaiptik nelaimingas syspsosi be priezasties...
Anonimas
5641
12#:D TEMA, o ne komentaras. +1
povilasq
5641
jau senai pjausteis?
Anonimas
5641
Bet yra priezasciu nesisypsot ;/
Anonimas
5641
#9 Seip tai sikna issiplovus ji turetu likt svari... :/ Zinok ateiciai, gal pravers... O komentaras tavo durnas iki begalybes... Nei minties, nei proto... Taip kad eik sikna plautis, kol svariai nusiplaut ismoksi... :/
Anonimas
5641
Kita karta issiplauk sikna, nusifotkint ir parodyk, kad kai issiplauni vis vien svaru nebuna
Anonimas
5641
Nelogiska...Jei jis laimingas, reiskia jis turi priezasti but laimingu, o jei tiesiog pastoviai sypsosi tai yra arba linksmas, arba nevisprotis... Juk budamas linksmas ir pastoviai sypsodamasis, taip pat gali but nelaimingas, o laime suteikia tik tam tikri dalykai :))
Anonimas
5642
krs laimingas zmogus yra tas kuris nekuria tokia debilnu demotivaciju kaip kad sitas kales vaikas kad padare
Jaded
5642
Žmogui, besišypsančiam be priežasties, reikėtų nueiti pas daktarą.
Anonimas
5642
kažkam reiktu giliau pasidomėti biochemija..
Anonimas
5642
o jei pwz zmogus laimingas tik tada kai mato priezasti delko,tj jau nesiskaito laimingu?;D
Anonimas
5642
Arba kitaip sakant: kiekvienas zmogus laimingas tiek, kiek jis tokiu nori buti (:
Anonimas
5642
va čia tai žiauriai gerai!
|

