PATALPINTI

Laikyk F11 - Pamėgink nesusijuokti!

2011.03.14 17:16 Shmikis
  • 3
10
japonija







NeedFeed 5578    
:D
Fanatikeee 5579    
geras ... bet gali kompui blogaj but ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Ant kiek Lietuva degradu ir nevykeliu tauta, kad is tokiu dalyku tyciojasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
o is ko cia juoktis?? as nepagavau kampo ?
bleasfaina 5580    
apgailėtina.
CRONUS 5581    
#3 Yra humoro jausmas, ir yra kai jo nepakankamai. Čia antrasis variantas
Nuotraukos nėra
Shmikis 5581    
Nu tik nereikia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
yra juodas humoras, ir yra kai tikrai perlenkta. Cia antrasis variantas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
Kas kas ble
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
ir kas cia bl juokingo?
Grįžti į viršų