#9 siaip sunys is vilku kile tokie jau ir naminiai turi inkstintus tik kai kurie jau prislopinti...
Labiausiai gaila tų, - kuriems mes esame brangiausi!
Anonimas
5306
Spameris
5306
#7 Lygini laukinį liūtą su naminiu šunimi? Kiek tau metų, 12?
Anonimas
5306
gili mintis. patinka...
Anonimas
5306
#6 ne juroj randasi kad nenuplauktu... vezliai ir vandenyne nepasiklysta visada grizta pereti ten kur issirito o cia suo nebegali i kranta nuplaukti mat didziausi vandenynai cia jam...aplamai stebiuosi kaip be zmogaus liutas sugeba grobi pagauti...
Spameris
5306
#5 Nu ir kurgi jau jis nuplauks kai aplink tik vanduo?
Anonimas
5307
#3 vargsas suniukas bekojis... o siaip nemaciau nei vienu suns kuris nemoketu plaukti :D
Anonimas
5307
lyg gyvunai patys nemoka issigelbet....
Spameris
5307
Žmonės patys išlįs, rankas kojas turi, arba juos išgelbės gelbėtojai. Deja, gyvūnus per stichines nelaimes gelbėja tik filmuose.
Anonimas
5307
ir joks dievas jam nepadejo, vargsas suniukas
Anonimas
5308
:<
|

