PATALPINTI

Labiausiai dirbtinė - šypsena pasaulyje

2010.12.10 Anonimas
  • 91
16
Labiausiai dirbtinė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
#15 nužudei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
rusai gi tokius deda pastoviai. sucks.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Agne,ta ir turejo galvoje..Tik gaila, kad tokiu jau daug gali prisiziureti.
gretagreat28 5673    
)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
O gal cia turejo omeny,kad sypsosi lupos,bet ne akys? :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
nera dvitaskio, nesamone kazkokia. lievas smajlas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
#8, durniau, jie patys užsisėda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
) )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
kam jus kvailiai tuos bruksnius dedat ant kiekvieno pavadinimo? bent zinot, kada jie naudojami?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
pirma kart girdziu apie tokia.. kas paskui turesi suprast is tuscio sms kaip jautiesi..nu ka laukiam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
Buvo ir ne kartą, ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
:D ;d ;D :d ;) :) mano firmine =D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
#1, tikrai taip. Ir aš pastebėjau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
Rusiska sypsena, jei pamatysite kad kas gale taip raso , zinokite kad rusas))
Grįžti į viršų