PATALPINTI

Labai linksma šiaip būna, - Tik įsijungi liūdną dainą,ir prisimeni kaip viskas iš tiesų suknista..

2010.06.09 madness
  • 42
11
Labai linksma šiaip būna,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#11 ftw.:D
madness 5859    
#9 Taip ir galvojau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
O VELNIAS NEPASTEBEJAU !!!!!
madness 5860    
#7 Perskaityk ką dabar parašei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
VISUR GRUZAS SIAS SAIAS ISGARSEJO NUO JOKINGU DEMOTYVACIJU >.. SUSIKURIT SAVO BLET GRUZAS.LT IR KELKIT TOKIAS NESAMONES IDIOTAI !!!!!!!!!! SURANDANT PATARLE IR PRITAIKOT FOTO PIZDA ATSIGAUKIT !!!!!!!!
Wawe 5861    
kaip viskas linksma kai apsiniuchini kakaino ir nuejes i tatto salona paduodi natu knygele...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
Tiesa,mane liūdnos dainos visada priverčia susimastyti,kaip viskas suknista.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
Body paint
valkata 5862    
man dainos nuotaikos negadina..priesingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Arba pakelt nuotaiką, gražindama prisiminimus. ;>
varna 5862    
jo,čia tai faktas...dainos moka sugadint nuotaika,gražindamos prisiminimus
Grįžti į viršų