Vienintelis multikas per kuri as verkiau :)
Koks bebūtum tvirtas, stiprus - Bet jausmai bus tvirtesni už jus pačius
Anonimas
5058
Anonimas
5186
man taip buvo XD
Anonimas
5207
#2 susdegink
Anonimas
5369
pz atsimenu rode filma apie suni bingo, ar koki ten, per tw3. Asaros jau kaupesi, ciut neapsiwerkiau.
Anonimas
5370
pieva visai. is rage komikso padaryta demotyvacija nera demotyvacija
Anonimas
5370
Na neverkiau bet buvo liudna. Drauge jau gal 6kart ziuredama verke... Taigi tik multikas? Kas cia liudno kai vienas zmogus nustojo piesti liuta...
|

