PATALPINTI

Kodėl visi 21.10 atsijungę nuo feisbuko? - Moterys meluoja geriau

2010.12.15 21:03 yox
  • 10
9
moterys, meluoja,messi,barca







Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Fb irgi zaloja psichika, nes ten jau keliauja onjuko aukos :) ir seip abu tinklapiai labai sparciai panaseja.
O del knygos.. Visiskai sutinku.
Nuotraukos nėra
nulis 5670    
bl ten nieko naujo nepasako , tas pats kas valanda su ruta ar bedu turgus, tokios lempos suvaidintos.tas telikas zudikas yra zaloje vaiku psihologija. 187kartus geriau knyga skaityt jei lauke veiksmo nera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Bet jau geriau pažiūrėti šį idiotišką serialą nei prie fb pūti.
Nuotraukos nėra
tople66 5671    
Mano muzikos mokytojos ir fizikos mokytojo dukra :P ;D
Nuotraukos nėra
yox 5672    
bet vistiek visi ziuri
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
pieva cia kazkokia ne filmas pirmas sezonas geriausias buvo db neimanoma ziureti
Nuotraukos nėra
yox 5673    
Ne copy. Gali ;D
weeeee 5673    
tik jau nesvaikit kas kasnors sita suda isvys gali ziuret... :D
Nuotraukos nėra
experimentas 5673    
copy.
Grįžti į viršų