Turbūt smagu sirgti sloga.
Kodėl nenešioji auskaro kakle? - Negražiai atrodo.
Anonimas
4801
Anonimas
5177
ji tikrai daugiau nebesivers auskaru , nes nebera kur :D
Anonimas
5443
nešioju tą auskarą kakle!
Anonimas
5443
Skylėta moteriškė (ar čia vyriškis?) .
Fanatikeee
5445
kempiniukė
Anonimas
5445
Kai ji(jis) geria viskas jauciu per tas skyles isbega :D
zilwis777
5446
Kažkas gimdamas oi kaip buvo priduses...
Anonimas
5446
Žvanga varpai.
zvp
5446
Įdomu, kas dedasi tokių žmonių galvose ;)
|

