PATALPINTI

Kodėl Dievas davė tik vieną širdį? - Kadangi antra širdis buvo duota kažkam kitam, kad ją surastume

2010.05.31 trum
  • 125
24
Kodėl Dievas davė tik vieną širdį?







Karole 5831    
Žodžiai geri :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
paveiksle pavaizduota kaip mergina isplesia sirdi bachurui ,o jis lieka iskaudintas be sirdies . neatitinka paveikslelis pavadinomo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
ir anarchijos ženklas ant merginos kuprinės ne šiaip sau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
good demotivation.. :D
hoho 5864    
#19 kadangi antroji nosis buvo duota kažkam kitam,kad ją laikui bėgant suuostume ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
O kodel Dievas dave tik viena nosi?
Gusta-Fang 5865    
Geras piesinys
indigokid 5865    
siaubas, aš įlindau į šį kvailą ginčą ;D
indigokid 5865    
Nu gi parašyta kad viena atiduota kažkam. Tai vadinasi išpjauta iš dešinės, o palikta kairioji. jėzau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
geras ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Širdis yra per vidurį tik jos didesnė dalis yra kairėje pusėje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
EEww, jūs tokiais sentimentaliais niekniekiais gadinat visą demotyvacijos kultą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Davė vieną širdį, nes jos pilnai užtenka per organizmą išvarinėti kraują. Romantikai amžini.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
FAIL sirdis ne desnei busei ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
fcuk negeri prisiminimai ;\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
#5 Haha rimtai is desines puses :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
You broke my heart...so I'll break your face!
Hvangha 5866    
#5 Tada čia jau labiau tinka "Tu mane, kaip oras. Be Tavęs negaliu kvėpuot." :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
ne is tos puses sirdi isrove... ten plautis XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
gay.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
gera
Melly. 5867    
+5
hoho 5867    
viena iš geresnių.
Grįžti į viršų