Žodžiai geri :)
Kodėl Dievas davė tik vieną širdį? - Kadangi antra širdis buvo duota kažkam kitam, kad ją surastume
Karole
5831
Anonimas
5833
paveiksle pavaizduota kaip mergina isplesia sirdi bachurui ,o jis lieka iskaudintas be sirdies . neatitinka paveikslelis pavadinomo
Anonimas
5835
ir anarchijos ženklas ant merginos kuprinės ne šiaip sau..
Anonimas
5861
good demotivation.. :D
hoho
5864
#19 kadangi antroji nosis buvo duota kažkam kitam,kad ją laikui bėgant suuostume ;D
Anonimas
5865
O kodel Dievas dave tik viena nosi?
Gusta-Fang
5865
Geras piesinys
indigokid
5865
siaubas, aš įlindau į šį kvailą ginčą ;D
indigokid
5865
Nu gi parašyta kad viena atiduota kažkam. Tai vadinasi išpjauta iš dešinės, o palikta kairioji. jėzau..
Anonimas
5866
geras ;)
Anonimas
5866
Širdis yra per vidurį tik jos didesnė dalis yra kairėje pusėje.
Anonimas
5866
EEww, jūs tokiais sentimentaliais niekniekiais gadinat visą demotyvacijos kultą.
Anonimas
5866
Davė vieną širdį, nes jos pilnai užtenka per organizmą išvarinėti kraują. Romantikai amžini.
Anonimas
5866
tiesa.
Anonimas
5866
FAIL sirdis ne desnei busei ;//
Anonimas
5866
fcuk negeri prisiminimai ;\
Anonimas
5866
#5 Haha rimtai is desines puses :D
Anonimas
5866
You broke my heart...so I'll break your face!
Hvangha
5866
#5 Tada čia jau labiau tinka "Tu mane, kaip oras. Be Tavęs negaliu kvėpuot." :D
Anonimas
5867
ne is tos puses sirdi isrove... ten plautis XD
Anonimas
5867
gay.
Anonimas
5867
gera
Melly.
5867
+5
hoho
5867
viena iš geresnių.
|

