PATALPINTI

Klasėje visada būna kažkoks debilas - kuris primena mokytojai apie namų darbus

2011.01.20 Kubush
  • 448
49
su, bytom, uzdauzysiu, kas, taip, stukacina







Benediktas Petrusevicius
Tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5143    
tai cia tu tas melvinas #45 ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
Kita diena melvinas neatejo i mokykla...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5230    
faktas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
Suprantu ta ciuva kuris pasake. Jeigu tu vakar sedejai 3 valandas kalei o kita diena net niekas neprsimene
Nuotraukos nėra
Anonimas 5367    
Zemesnese klasese toks dalykas tikrai knisa, bet kai nori ismokt tai pats reikalauji, kad patikrintu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Pas mus tokiu nera net mokykloj kurie primintu nd xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
Troll face :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
kodel pabaigoje visada zmogelis atrodo kaip ateivis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
#39 Fuck you Melvin
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Tačiau dažniausiai klasėje būna 10+ debilų, kurie tų namų darbų nedaro piktybiškai ir už dvejetus kaltina mokytojus bei tuos, kurie primena xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
blogiausia kai visa klase tokia iskyrus , visa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
tokius idijotu kuo anksciau reikia atskirti nuo mokytis noro turinciu mokiniu, jie tik stabdo ju progresa.
Chloras 5632    
Turbūt pirmas dalykas, kurį padaryčiau išėjęs iš klasės, tai nužudyčiau Melviną.
edvinuuukaszz 5632    
#31 susidegink mazvaiki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
#31 penktokas gal? :)
Nuotraukos nėra
mybestwish 5632    
#31 kaip man neatsirado laiko atlikti namu darbus? Toliau manau supratai pats 10-tukininkas mat -_-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Kas nors galit isvers 1 paveiksliuko teksta? :D Is anglu turiu 10 bet NIFIGA nesupratau :D
anonimas 5632    
#27 tai galetu po pamokos paimt ir paduot mokytojai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
joooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
visur tokių būna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
na, reikia suprast ir ta "debila", kuris primena mokytojai, jeigu jis pats ilgai sedejo, dare ta darba, tai kodel jis negali gaut ivertinimo vien todel, kad keletas ziopliu darbo nepadare ir nori prasisukt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
:D Fuck.... that was good :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Sprendziant is zymiu, tai de.. oj shudovacijos autoriui pienas dar nuo lupu nenudziuvo, o apie bytas jau sapnuoja..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#4 Esu vis dar mokykloj ,bet nezyziu kaip sudo gabalas (tu)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
As ne debile.
KatKol 5633    
ant lauzo toki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
no troll pls :)
Spameris 5633    
Nebūna šiais laikais.
anonimas 5633    
pradinei mokykloi tokiam klasiokui nekas buvo su tokiais "priminimais"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
tupiausias demo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
o kam isvis sakyt apie namu darbus? pvz as visada padarau bet vistiek niekad neuzsimenu del nd, juk durnai kazkaip atrodo primint mokytojai apie nd :D :D jei jai reik pati lai prisimena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Tokie atvejai motyvuoja daryt namų darbus, o ne verkt ir mušt tuos kurie padarė ir norėjo gauti savo darbo įvertinimą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
klasej visada yra toks de*b*i*l*as kuris nepadaro namu darbu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Happy?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
14# Ryzas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
...O po pamoku pusny guli kraujuotas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#4 gerai cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#8 ble krw pats/pati turbut is sakai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
true true :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Gal ir jo. bet demo tai 0.000000000000000000000 ;(((((((((((((
Cutekitty 5633    
tikrai atsiranda tokių debilų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#4 Respect :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#3 kaiptik prigavai, bet cia ne i tema
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#2 buvai mokykloj?buvai! irgi zyzei? zyzei!!.... tai neissipisinek dabar.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
smaukot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
vaikai, kada jus suprasit kad mokykla ne darbas konclagery...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Buvo... Nebėra...>:)
Grįžti į viršų