Dėja, kad ir nusipirksi prie iMac bevielę klaviatūra ir pelę vistiek reikės VIENO laido maitinimui, juk pats pc neveiks ant elementų ir be to čia ir iš toli nepanašu į iMac, o tiesiog klaviatūra ir monitorius su pele
Kiek aš visko išgyvenau, - tiesiog sėdėdamas ant šios kėdės...
Anonimas
5545
Anonimas
5549
girdejei apie iMac? Pagooglink.
Anonimas
5656
Tigi yra pc kur laidu nk nereike viskas tarp monitoriaus
Anonimas
5679
Žiauri realybė
Anonimas
5680
#4 Taigi tu nupyzdinai :D
Anonimas
5681
O kur laidai ir pc?
Anonimas
5681
o ka daugiau veikti saltomis ziemos dienomis? :/
gretagreat28
5681
ant sitos kedes, prie sito kompiuterio :D
Anonimas
5681
jo.
|

