PATALPINTI

Kiek aš visko išgyvenau, - tiesiog sėdėdamas ant šios kėdės...

2010.12.07 lifegood
  • 110
9
kompas





: kompas


Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Dėja, kad ir nusipirksi prie iMac bevielę klaviatūra ir pelę vistiek reikės VIENO laido maitinimui, juk pats pc neveiks ant elementų ir be to čia ir iš toli nepanašu į iMac, o tiesiog klaviatūra ir monitorius su pele
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
girdejei apie iMac? Pagooglink.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Tigi yra pc kur laidu nk nereike viskas tarp monitoriaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
Žiauri realybė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#4 Taigi tu nupyzdinai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
O kur laidai ir pc?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
o ka daugiau veikti saltomis ziemos dienomis? :/
gretagreat28 5681    
ant sitos kedes, prie sito kompiuterio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
jo.
Grįžti į viršų