#9 it's called sarcasm. not at all difficult to detect.
Kelk žinių lygį - O ne balsą
Anonimas
4486
Anonimas
4487
O jei rimtai, tai tokios demotyvacijos naudingos, mano manymu.
Anonimas
4487
#8 Not sure... Idiot or trolling?
Anonimas
4487
kam tos demotyvacijos apie prota ir zinias, ir taip nenaudojam. daugiau apie sporta, masinas ir papus.
Spameris
4487
Dviračio žynios
Anonimas
4487
Čia kreipiausi į žmogų, sukūrusį šitą šūdą.
Anonimas
4487
:D nene, nejuokinga tiek :) gal tu nebešauk geriau tada ir vis delto kelk žInių lygį...
Anonimas
4487
arba gramatikos vadovėlį?
Anonimas
4487
žynių :D
Anonimas
4487
Kelk kelk. ;)
Anonimas
4488
Tai jau tikrai, kad ŽYNIŲ lygį..
|

