PATALPINTI

Kelias namo. - Su draugais jis visada trunka ilgiau.

2010.11.10 Meile
  • 63
22
Kelias namo.







Nuotraukos nėra
Anonimas 4851    
tikrai nevisada... jei su tikrais draugais,greitai smingi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Jo , kaiptik su draugu kelione greiciau praeina.
Habita 5705    
manau tada reikėjo pav su vienu žmogumi kuris varos dvirati o kito be :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Argi nesupratot? Čia yra esmė tame, kad jei turi dviratį, o kartu su tavim namo eiti pasišovęs draugelis, tai turėsi nulipti ir eiti kartu, vietoji to, kad važiuotum.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
kausai jus nesuprantat demotyvacijos
Nuotraukos nėra
Nation 5707    
atvirkščiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
nuobodu*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Manau yra taip: einant su draugais kelione trunka ilgiau, bet atrodo, kad greiciau tas laikas praejo, nes turi apie ka pasikalbeti, pabendrauti, ir "uzmusi" ta nuobosu laika, kai turi eiti vienas :)
Nuotraukos nėra
teufel 5708    
trumpiau ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
speju sitas kelias artimiausias? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
man kaiptik greiciau :D
micalota 5708    
mes su drauge vien karta vieoj to kad 45min eitume iki namu tai 2h uztrukom ;D kelias kazkaip pailgėjo....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
tai tipo taip kad eini ir sugalvoji uzsukt i parduotuve, prie pereju palauki 3 zalias sviesas besikalbedamas ir t.t :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
žiūrint kokia prasme norėjo pasakyti, jei pvž praeina tarkim ne dešimt minučių o valanda kol grįžti, tai tada jo, bet jeigu turi tai omeny jog netiesiogine prasme laikas prabėga lėčiau tai tada didelis FAIL!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
fail sita demo. kas tvirtina tokias
Rocknroll 5708    
#1 normalusnx #1 jo
Meile 5708    
truputi ne taip supratot :) veliau grizti namo, o kelias trumpesnis, sutinku :)
Nuotraukos nėra
pingviniuke 5708    
Na mano atzvilgiu ,einant su draugais tai trumpiau,bet kadangi einant su draugais visada kazkur uzklystam tai tevu atzvilgiu gaunasi labai ilga kelione is mokyklos ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5709    
trumpiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5709    
nu man ir su draugu ne nepastebi kai pasieki keliones tiksla..
Nuotraukos nėra
normalusnx 5709    
Visiska nesamone. Atvirksciai visada buna.
Grįžti į viršų