PATALPINTI

Kelias į moters širdį - tik 3,29lt.

2011.04.28 fent
  • 224
26
Kelias į moters širdį







Nuotraukos nėra
Anonimas 4878    
OT IR NE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Geriau didelio birkos foto butu ideja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
kas cia sake kad sokoladas nepadeda ir masina ne :) tai galiu pasakyti kad jus medziai ir asilu bočiai, juk moterims demesys patinka, nereikia to neigti, aisku uz sokolada neatsiduos jei ne kokia šavalka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
nx geriau alaus nusipirkt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
#16 Apie aciu draugam nepasipasakosi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
3lt tai 3lt , o Kai fidelity milia Perkins taj no gero :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Neįmanoma atsispirti milkai;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Laiko patikrintas metodas, tikrai veikia ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Mhm milka.. Tikra tiesa...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
mmmm milka... :] deja, paciai tenka pirkt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
su šokoladu sunkiai būtų patekti į širdį ;D tik ačiū pasakytume ir tiek ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
neskanu tas jusu milka, kaip advento kalendoriu tie sokoladukai bun, toks pats skonis, fu, zymiai skanesniu sokoladu zn
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
geriau dasidesiu bisk ir alaus nusipirksiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
sutinku:) visai nereikia nei jokiu masinu, papuosalu ar dar ko, uztenka eiline diena atsinesti sokolado plytele ar nuskinti is bobutes darzo gelyte ir pan. Juk tai pakelia nuotaika ir pamalonina, o kainuoja tiek nedaug arba isvis nekainuoja.
FarmVille 5534    
buvo jau tokia demo.. :)
Lukis28 5534    
ne 3,29lt neuztenka! dar rozes reikia +5lt td jau kitas reikalas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
BUVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO nu nx buvo!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
#4 kiekvienas turi savo kaina, nepamirsk sito ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
kelias i vyro sirdi butelis alaus, tik 3,49Lt
DuKartPerPara 5534    
nelabai pritarciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Skanu be galo, bet galiu ir pati nusipirkti, tam vaikino nereikia :D
kiki17 5534    
kai pieva. jei nemyli tai nk nepades nei masina
Nuotraukos nėra
Vartotojas18 5534    
nevisada veikia
Nuotraukos nėra
999999999999999 5628    
Nesamone.......As irgi megstu milka.... nors esu vaikinas :D
Nuotraukos nėra
katesirsunis 5628    
:D
Grįžti į viršų