Ne tik norisi, bet ir reikia. Nestuma chebra per demo, pastumsim per komentarus :D
|
bujojus
4909
Anonimas
4909
ne visada, bet kai kasnors pamato kokia demotyvacija ir sugalvoja "susikursiu accounta, nukopijuosiu ir idesiu savo nuotrauka su panele, typo labai grazu ir nuosirdu bus, ir palaikinsiu feisbuke, kad visi matytu koks as fainas", norisi pastumt.
Anonimas
4909
zmones jus slykstus... visada ant visko visi stumat... FU FU FU GEDA
Anonimas
4909
Gyti Mileviciau, demotyvacijom savo baidykles panos nesuzavesi.
bujojus
4909
buvo, ir ji nėra tokia nuosbi
|

