PATALPINTI

Kauno „Žalgiris“ - turi savo upę net Vilniuje.

2014.03.16 Jagu
  • 26
24
kaunas,vilnius,patrikas




© © DELFI (T.Vinicko nuotr.)



Nuotraukos nėra
ReBorN 4479    
Provincialams internetą pajungė, tai pradėjo ryškintis...
n18 4483    
#14 cia lenkijoj:D
badass 4483    
Kokie jus visi idiotai dėl tokių menkniekių pjaunat vienas kitam gerkles...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4483    
Kaunas jega
Nuotraukos nėra
Anonimas 4483    
#17 taip. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4483    
#6 :D Aš visad sakiau, kad Kaunas niekada nebus kultūros šaltinis. : DD Dieve dieve.. Primyžo, prišiko, privėmė.. Ką dar kauniečiai į upę padarė?: DDD Prispjaudė, ne?: D
Px, kad minima NET ne su Kaunu susijusi šventė.. : D Toli, OI TOLI, gerbiami kauniečiai, jums iki kultūros. :) MUA. Myliu jus, kaimietukai ;**
Simoonaa 4483    
#16 :D kas tas sarkazmo supratimas
Emma11956 4483    
#14 Tai, kad Lietuvoj. Per žinias rodė, kad lietuviai su Lietuvoje gyvenančiais airiais šventė šv. Patriko dieną ir ta progą nudažė upę žaliai (berods Vilnelę)
ZiuZiu 4483    
#15 Tu pirmiau išmok rašyti ir tik tada pradėk naudotis internetu
Simoonaa 4483    
Be pawido plytfanei=))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 4483    
cia net ne lietuvoi durniai jus :D
tornadas 4483    
o gal cia futbolo komandos Vilniaus Zalgirio upe
Nuotraukos nėra
Anonimas 4483    
Portugalija pasirodo visai netoli
Nuotraukos nėra
Anonimas 4483    
19Ž44
Nuotraukos nėra
Anonimas 4483    
si savaitgali svarsciau ka lenkijoje aplankyti, tai nusprendziau wilniu aplankyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 4483    
Valinat nx kavenskos atmatos!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4483    
Zalia balta zalia nalta
n18 4484    
#6 vilnieciai lenkai:D lenku sostine nes atsiskyre nuo lenku:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4484    
#5 Nesvarbu,vis tiek Kaunas yra Kaunas ,pvz primyzo i upe ir Vilnieciai tuo gerisi
Nuotraukos nėra
Anonimas 4484    
#4 Bijau, kad jie ne mano. :p Ir man nesvarbu, kuo ten prekiauja. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4484    
#3 Tavo kioskeliuose prekiaujama tuoletiniu popieriumi
Nuotraukos nėra
Anonimas 4484    
#2 Kad jau taip - šita upė išbluks ir nieko Žalgiris tavasis nebeturės. Liūdna, bet kioskeliai stovėjo ir stovės.
Menka, bet garantuota ir stabilu.
Whos laughin now, huh?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4484    
Kauno „Žalgiris“ - turi savo upe Vilniuje.O Vilniaus Lietuvos rytas tik spados kioskelius Kaune
Nuotraukos nėra
Anonimas 4484    
...
Grįžti į viršų