wa paskaicius komentarus kaunieciu tai juokas ima ;D isranda kai kurie jau net veisliu ;D grynesnis kaunas ;D Koks skirtumas kokios tautybes zmones gyvena ten ar ten svarbiausia bent padorus ir mastantys butu o is komentaru tai matau nelabai ten tokiu :/
|
Anonimas
5590
Anonimas
5592
Ponas gerbiamasai Ed Valneri tiksliau Emigravusi kiaule, jei jau gyveni savo susiktam londone tai ir sedek ten kaip su pimpalu burnoj ir neriaumok ant Kauno, nes pasirodai koks ciucikas esi, vun i buda. :}
Anonimas
5595
Debile jis lietuvis :D
Anonimas
5595
LENKAS VALINK NX IS CE
|

