PATALPINTI
o nepastebejai kad daugkas saiposi is zmoniu ir ypac izimybiu kurie jiems nepatinka? tai gal eik ir visu klausinek kam jie taip daro? norejau ir padariau, tai mano reikalas :)))
as nesitycioju is zmoniu su negale. nieko ir nebandau issprest, o proto turiu:) as ne kazkoki invalida idejau, o normalu zmogu, tiesiog man jis nepanka, del to ir pasisaipiau is jo. ;)
ismokink gudruoli ;)
cha cha, nice try. Tikrai atveriai man akis, daugiau nebesityciosiu is jo :DD
jei butu neidomu nebutum net ziurejes sitos demo, todel galiu padaryt isvada kad idomu ;)
tai tu tikiesi, kad ikeldamam sita demo padarysi kad tom kuriom jis baisus jis pasidarytu grazus? :D
ir isviso, koks skirtumas grazus jis ar ne? ne delto zmones jo nemegsta :)
aciu, kad sugadinot apetita, katik valgiau, bet is to liko tik vemalai...
Grįžti į viršų