PATALPINTI
nu galejau taip pasakyk, bet pasakiau kitaip. o reiksme beveik ta pati. man toks vaizdas kad tu jau nebeturi ka pasakyt, nes labai atkakliai prisikabinai prie vieno zodzio :DDD
:DDDD kaip as galiu jo pinigus skaiciuot? tu nesupranti kad cia tik toks pasakymas?
visu pirma as jo pinigu neskaiciuoju, bet kiek esu girdejus jis yra turtingas, o "milijonais apsikroves" tai cia tik pasakymas. antra, man nerupi kiek jis pinigu turi, ir ne del to jis loxas, tu geriau i mano zodzius isiskaityk :)
as nekalbu apie viesa saipymasi, aisku kad jis nekuria demotyvaciju. o kad per viena klipa pasifilmavo su vaikais tai dar nereiskia kad jis kazkam padeda. Gyvena savo milijonais apsikroves ir ant visu b**y dejes
px man kelintu metu ta foto, nesidomiu ir dometis net nesiruosiu :) tai ir nediskutuok jei jau toks suauges jautiesi :DDDD
manau tu pats ne proto bokstas esi, o is lietuviu tikrai ne 4 turiu ;) tu manes nepazisti ir tikrai nezinai kiek as proto turiu. O tu manai kad tas pats byberis nepasisaipo is zmoniu? kad ir is tu beviltisku gerbeju kurios alpsta vien ji pamaciusios? :)
ooooooooo taip, va cia tai vyras, ne del byberio reikia svaigti o del jo (mm) :D <3
tai sakykit ta savo nuomone, bet kodel as sita demo idejau sakyt neprivalau
as ir nesakau kad jis baisus. as nesmerkiu jo del to ka jis pasieke. Ir is kur tu zinai kad as nieko nepasiekus? :D o rasyt as moku, nepergyvenk
Grįžti į viršų