Nice
Kartais taip norėčiau atsukti laiką atgal... - ne kad pataisyčiau praeitį, o kad patirčiau dar kartą
Anonimas
5628
Anonimas
5664
Gera!
CoolStoryBro
5738
#10 Stipri demo? :D turbut juokauji.
Anonimas
5742
Jus, save vadinantys suaugusiais, tai ar jums trukdo, kad "vaikai" cia deda savo demotyvacijas? Jums ka, gal gyvenimas nebemielas, kad del tokiu dalyku cia vos ne mustynes keliat. Eikit tada pasikart, tokiems tik ten ir vieta. Debilu gvardija, degeneratu sutve.
Anonimas
5743
kad cia net ne dematyvatoriai cia kaskokiu twilight prisiziurejusiu paugliu pornografija
Anonimas
5743
Žmonės, ką darot su tinklalapiu??? Negadinkit su savo emociškaisiais pasisakymais jo!! Jis skirtas juokui, o ne brudui, kurį čia dedat. Lauk tokį š!
garbane
5744
nesutinku. aš kaip tik norėčiau pakeisti praeitį.
Anonimas
5744
0 demotyvacijos
Anonimas
5744
bet vistiek, stipri demo! +5
Anonimas
5744
pakartojus nepakartojama patirima antra karta butu tiesiog nebetaip smagu :))
Pykciurna
5745
(Y)
BlackCat
5745
Būtų smagu dar kartą ką nepamirštama patirti ...
valkata
5745
O as gailiuosi del daug ko, todel atsukciau tam, kad istaisyciau. bet anyway, jei istaisyciau tai, ka noriu, nebutu ir to, ka mielai dar pakartociau. taip, kad... sunku apsisprest butu :D
Anonimas
5745
Patinka!
Anonimas
5745
Super.
sqlD
5745
Myliu
Anonimas
5745
Labai geras! <3
|

