Nice
Kartais taip norėčiau atsukti laiką atgal... - ne kad pataisyčiau praeitį, o kad patirčiau dar kartą
Anonimas
5629
Anonimas
5665
Gera!
CoolStoryBro
5740
#10 Stipri demo? :D turbut juokauji.
Anonimas
5743
Jus, save vadinantys suaugusiais, tai ar jums trukdo, kad "vaikai" cia deda savo demotyvacijas? Jums ka, gal gyvenimas nebemielas, kad del tokiu dalyku cia vos ne mustynes keliat. Eikit tada pasikart, tokiems tik ten ir vieta. Debilu gvardija, degeneratu sutve.
Anonimas
5744
kad cia net ne dematyvatoriai cia kaskokiu twilight prisiziurejusiu paugliu pornografija
Anonimas
5745
Žmonės, ką darot su tinklalapiu??? Negadinkit su savo emociškaisiais pasisakymais jo!! Jis skirtas juokui, o ne brudui, kurį čia dedat. Lauk tokį š!
garbane
5745
nesutinku. aš kaip tik norėčiau pakeisti praeitį.
Anonimas
5745
0 demotyvacijos
Anonimas
5746
bet vistiek, stipri demo! +5
Anonimas
5746
pakartojus nepakartojama patirima antra karta butu tiesiog nebetaip smagu :))
Pykciurna
5746
(Y)
BlackCat
5746
Būtų smagu dar kartą ką nepamirštama patirti ...
valkata
5746
O as gailiuosi del daug ko, todel atsukciau tam, kad istaisyciau. bet anyway, jei istaisyciau tai, ka noriu, nebutu ir to, ka mielai dar pakartociau. taip, kad... sunku apsisprest butu :D
Anonimas
5746
Patinka!
Anonimas
5746
Super.
sqlD
5746
Myliu
Anonimas
5746
Labai geras! <3
|

