PATALPINTI

Kartais taip norėčiau atsukti laiką atgal... - ne kad pataisyčiau praeitį, o kad patirčiau dar kartą

2010.09.29 trick
  • 482
17
Kartais taip norėčiau atsukti laiką atgal...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Gera!
Nuotraukos nėra
CoolStoryBro 5738    
#10 Stipri demo? :D turbut juokauji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
Jus, save vadinantys suaugusiais, tai ar jums trukdo, kad "vaikai" cia deda savo demotyvacijas? Jums ka, gal gyvenimas nebemielas, kad del tokiu dalyku cia vos ne mustynes keliat. Eikit tada pasikart, tokiems tik ten ir vieta. Debilu gvardija, degeneratu sutve.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
kad cia net ne dematyvatoriai cia kaskokiu twilight prisiziurejusiu paugliu pornografija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
Žmonės, ką darot su tinklalapiu??? Negadinkit su savo emociškaisiais pasisakymais jo!! Jis skirtas juokui, o ne brudui, kurį čia dedat. Lauk tokį š!
garbane 5744    
nesutinku. aš kaip tik norėčiau pakeisti praeitį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
0 demotyvacijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
bet vistiek, stipri demo! +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
pakartojus nepakartojama patirima antra karta butu tiesiog nebetaip smagu :))
Pykciurna 5745    
(Y)
BlackCat 5745    
Būtų smagu dar kartą ką nepamirštama patirti ...
valkata 5745    
O as gailiuosi del daug ko, todel atsukciau tam, kad istaisyciau. bet anyway, jei istaisyciau tai, ka noriu, nebutu ir to, ka mielai dar pakartociau. taip, kad... sunku apsisprest butu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Patinka!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Super.
sqlD 5745    
Myliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Labai geras! <3
Grįžti į viršų