O dar pavazinejas jau nebesinori,nes atsibosta ;)
Kartą pavažiavęs - negali sustot. - Ne, rimtai negali.
Anonimas
5030
Anonimas
5086
#22 Taip žinoma, kad gėda būtų važiuot jei būtų supuvusi, surudijusi ar sulankstyta, o su tokia kaip nuotraukoj tai kokia čia gėda?
Anonimas
5126
#22 Tavo tėvams turėtų būti gėda, kad buką vaiką augina... čia juk klasika, o klasika niekada nebūna gėdinga, kaip tik, savigarbos lygį pakelia aukščiau už visokius X5 ir kitas spindinčias naujoves.
Anonimas
5234
Gėda butu važiuot su tokiu..:D
Tadis
5309
bet tai kausai konkretus ;] kurva sako golfas ne masina.. tai vaziuokit bl su dviraciais veilokai, ir dazniausiai cie tie sako "ereliai" kurie vairuoja bmw, nusiperka ir laiko kieme nes nera kapeiku uz ka vaziuot, bet jie gi turi bmw..
Anonimas
5336
Tautovežis :D
Anonimas
5586
as ir nematau fotoje masinos kes golfas uzstoja
Anonimas
5587
Nesuprantu.. Kur jūs tą mašiną ten matot ;D
Anonimas
5588
#5 captain obvious strikes again :D
anonimas
5588
ilek i medi tai tuoj pat sustosi
Anonimas
5588
sh ne automobilis..
Anonimas
5589
Golfas - kas megsta. Nes tai kietoka masina, kai kurie megsta kad vaziuotu kai per pagalves ;]]
Anonimas
5589
Tipo negera masina? Neuzlenkiama- tai svarbiausia.
Wartez
5589
Golfai yra puikios masinos : ) nesuprantu kuo jums uzkliuna? Del to kad sena? Dalys pigios,genda retai,ekonomiska. Bbz ar patys komentatoriai masinas turit ; )
Anonimas
5589
Kaip cia visi daug keikiasi!!! Negrazu sakyt kad golfas yra masina....
Edvins
5589
Das Auto.
Anonimas
5589
Nemirtinga mašina
Anonimas
5589
tai stabdzius susitwarkyk ;D
Anonimas
5589
Atsimenu, kai mes su draugeliu išsivarėm '87 mazdą. Kai į avilį lupom :D.
Anonimas
5589
mano panasiu metu passatui stabdziu neliko vaziuojant... :D
Anonimas
5589
nes stabdziai neveikia
Anonimas
5590
pz antra eilute zudanti :FDDD
Anonimas
5590
Tikra teisybe, mano tevas turi toki, bet as dazniausiai su tokiu vazineju :D Kai jau isedu tai islipt ne uz ka nenoriu
Anonimas
5590
haha :D
Anonimas
5590
Eina na! :D Kiek teisybes siuose zodziuose :D
|

