PATALPINTI

Kalėjimas tai laikinas banas - Už „gyvenimo“ žaidimą su čytais

2011.05.10 kristal
  • 167
14
Kalėjimas tai laikinas banas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5027    
#13 Už gerą elgesį sutrumpina bano trukmę.. dar gali cashais atsiskaitinėti, tik daug kainuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5201    
Idomu kaip atsibanint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5366    
no life tai ce faktas, bet vat kodel laikinas, gi yra tokios bausmes kaip visam gyvenimui, o kaip kuriose salyse yra ir mirties bausme:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
NoLifer Words.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
as turiu zaidima Gyvenimas uz 109lt
kristal 5525    
#8 Jei vogei, žudei, prievartavai ir t.t. na darei viską, kas šitame žaidime ''Gyvenimas'' yra neleistina ir nelegalu ;)
Teenagor 5525    
kame užčytinęs turi būt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
Bairas ble :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
Sin City. Geras filmas.
povilasq 5525    
ne visada laikinas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
kas tas cytas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
debilizmas kazkoks....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
tai gal zaidima kabutese, o ne gyvenima...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Tegu eina i kita serva ir ten bus neuzbanintas :D ot beda...
Grįžti į viršų