PATALPINTI

Kaip pagalvoji kas įvyko, - Atrodo galėjai viską daryti kitaip...

2010.07.17 Kava
  • 68
23
Kaip pagalvoji kas įvyko,







Mrs.Spam 5804    
Gera
Pykciurna 5805    
Kas būtų jeigu būtų.. niekada laiko neatsuksi ir nieko nepakeisi.
lliinnuuttee 5819    
na gyvenime taip būna kad dėl įvairiausių dalykų gailimės, bet juk tai ir skaitosi gyvenimas, niekada nereikia gailėtis , reikia želgti į priekį
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    

pedobear ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#13 (Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#14 eik tu sikt bletsva tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
trū. ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Patinka :))
candy 5820    
arba "jei galėtum keliauti laiku"... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Neteisingai parašei! Reikia sakyti ne "Kaip pagalvoji" bet "Kai pagalvoji" ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Geriau visa gyvenima gailetis, to, ka padarei, negu to, ko nepadarei. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
jo, mergyt, galejai su savo draugu vienu du nakti ant smeliuko pasivartyt. bet tu lauzeis, lauzeis, vat ir isvaziavo tas tavo draugelis i sodus saslyku kept. likai ant ledo, tfu, ant smelio. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Cia autorius apei savo skausminga patirti?I krematoriuma lai eina su savo patirtimi.
Karole 5821    
Cia zapadlo desnis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#8 :D labai i tema ;D
o seip... nebloga demo, tikriausiai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
pedobear is watching you..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
pievas šnekat, pedobear parašė kažkoks jau dėl to gera demotyvacija, vapše debilai esat. Demo liuks!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#3 (y) :D
valkata 5821    
#4 prasiskalauk akis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Pedobear :D Vien tik už tai šita demotyvacija nusipelno 10 balų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
pedobear
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
aha cia tai pz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
taip visada ;D pvz ka nors sugadini ir galvoji, galejau taip nedaryt :D
Grįžti į viršų