PATALPINTI

Kai numirsiu, norėčiau būti palaidotas - kartu su draugais. -Kam? Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm!

2012.01.09 Miegalius
  • 358
10
Kai numirsiu, norėčiau būti palaidotas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
#4,agraste,kurioj vietoj šito teksto anekdotas? :)
Miegalius 5281    
Niekas ir nekreipia ;) tiek,kad idomu paklausyt man ju ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5281    
Kopintojai bl**************!!!! -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5281    
Miegalius nekreipk dėmesio, vaikai visada lieka vaikais:)
Kas turėjo Gerų draugų bent kartą šita visada supras, gera Dem (y)
Miegalius 5283    
as juose ir imeciau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5284    
miegalius atsosintojas cia tu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5284    
Šiandien lol.lt anekdotuose šitas anekdotas buvo, sakiau namo grįžęs sukursiu demo :D Nespėjau :D
kasiakas 5284    
+
Miegalius 5284    
sasy huj ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5284    
demo kurejas turbut filmu su zombiais prisiziurejo
Grįžti į viršų