Labai grazi ft!!
Kai norisi ko nors pasiekti, - nereikia klausyti tų, kurie nori tave nugramzdinti žemyn.
Anonimas
5566
Eglut5
5566
Hm, jei Tu nori pasiekti tikslą, tai ir klausyk žmonių, kuriais pasitiki ir tikrai žinai, kad Tau jie tikrai nieko blogo nelinki.:) o į tuos anuos, blogą linkinčiius, net dėmesio nekreipt reiktų.:))p
LogInGuy
5568
visų pirma reik mąstyt savo galva, o, kad neklausyt priešų tai čia ir durniui aišku
Anonimas
5569
jo
Anonimas
5569
savaime aisku kad nereikia. kas cia per nsm
|

