PATALPINTI

Kai kurios merginos neįvertina vaikino pastangų..

2011.02.21 konori123
  • 842
41
Kai kurios merginos neįvertina vaikino pastangų..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5111    
[2012.05.02 20:48:09] minde: Sveikas , jeigu tu gavai šį laišką , vadinasi tau nusišypsojo sėkmė.Šis laiškas buvo parašytas pagal Izraelio išmintį sakoma : Gali nusipirkti moterį , bet ne jos meilę , gali nusipirkti namą , bet ne jo židinį , gali nusipirkti draugą , bet ne draugystę.Šis laiškas keliauja per pasaulį nuo 1997 metų ir neša žmonėms sėkmę.Keli pavyzdžiai.: Ponas Dirkas iš Vokietijos 2003 Gavo šį laišką El. paštu , perskaites jis nekreipė į jį dėmesio. Po 6 Dienų , jis buvo išmestas iš darbo už avariją kurę jis sukėlė ir nutrenkė 3 žmones.Už tai sėdo į kalėjimą.Ponas Enfeske G. 2004 metais gavo šį laišką , perskaites padarė kopijas ir išsiuntė. Po 2 Dienų jis laimėjo 5 tūkstančius eurų.Ponas Henloginas iš Pietų amerikosgavo šį laišką ir padarė pusę kopijų , po 5 dienų jis sužinoju , kad loterijoje išlošė 50 JAV dolerių bei Automobilį dovanų.Pone A. Smiter gavo šį laišką į pašto dėžutę , kadangi ji buvo senyvo amžiaus , į tai dėmesio nekreipė.Po 1 mėn. ji rasta negyva savo lovojė , mirė nuo širdies smūgio.Pone iš Rumunijos gavo šį laišką , kadangi ji buvo katik baigus studijas , padarė 20 kopijų ir už dviejų dienų gavo butą.Klaidas Karebin padare 20 kopiju ir issiunte draugams, gavo zinute kad mokykla neveiks 5 menesius. ( Šie žmonės buvo prirašyti žmogaus , kuris sukūrė šį laiško , ir kiekvienu kartu kaip jis gauna, prideda po vieną istoriją iš 20 Galimų ( Jos ne išgalvotos ) Šis laiškas perdarytas paskutinį kartą buvo 2012-04-11 21:19 val. Dabar šis laiškas atkeliauja pas tave , skaityk šiuos skaičius ir greitai sugalvok norą.
9 ;6 ;4.
Sugalvojes norą , padaryk 20 kopijų ir išsiūskbetkam betkokiu būdų.—.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5373    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Nu pzdc ;D
Rokelisc 5581    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Nuzude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Ir net su lietuviškai rašmenimis! Šaunumėlis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Trbt kiekvienos paneles svajione toki eilerasti gaut ;D
aandrius 5598    
surimuota neblogai :) vien už tai giriu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
nužudė :D respect'as eilėraščio autoriui :D
zyle3333 5598    
the best :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
Viskas normaliai :D
briedis01 5599    
oj kaip gražu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
#26 pritariu, kvailas zmogus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
#19 va cia tai tiesa :D yra gudriu bet kazkodel jos visos storos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
meninis eilerastis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
#20 jau geriau bigest failu but negu noliferiu kaip tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Paskutiniai žodžiai toookie mieli :D*
Nesupykčiau ant vaikino, jei man eilėraštį parašytų. Kad ir idiotišką, bet svarbu, kad stengias :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
#19 apsirqmink biskuti.... 10meciai balbajobai krc. Ir wps kai kitakart sugalvosi rasyt tokias nesamones patylek visiems bus i nauda.. gryns ble kelio grumsts esi. O ir dar isgirsti kasdiena debiliskus zodzius is merginu todel kad nemoki bendraut su merginomis.... pasiskaityk koki vadova specialiai uzanspauduota "debilams" gal protas pasitaisys...
Rokelisc 5603    
WoW
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
eilerastis tai tai geras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Jau pries kokius 2metus drauge gawo tokia zinute nuo draugo..werkem skaitydamos is juoko :D moku ja mintinai!;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#7 tu bigest failas cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#15 Bl as nezinau ar cia tycia taip gaunasi, bet kiekviena diena is merginu lupu isgirstu ka nors debilisko :D Taip nusisneka jos, kad nezinau kur detis kai pagalvoju kokiu durnu zmoniu yra...Pritariu tau, bet yra ir gudriu, bet jos jau dazniausiai buna storos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Talentas tokias eiles suregzt. protingai ir su smurtu. Prajuokino :D šakės :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Karoce bet tu dar taip surimuok , mldc bachuras tikras vyras - Like :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Net neskaiciau, boring
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
tikras poeatas, tai ne mergom suprast
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
facebooko komentatoriai tik issiviepe buna arba nuzudyti :D mergaite to bernelio lauke lyrisko,romantisko eilerastuko o cia biskiuka ziauriai pavarei. bet pabaiga viska atperka. svarbiauia kartu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Tipo nemielas eilerastis ? Gi paskutiniai zodziai viska reiskia o ne visi kiti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
bl bl... kaip galima pykt ant tokio prikolo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Patiko, tikrai neuzpykciau ant vaikinuko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
iškalbingiau už tūkstančius žodžiu :D
Nerimtas 5604    
meginos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
laiptinej - bordiuras? : )))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
forever alone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#3 ten visus visada žudo. čj koks serijinis žuikas siautėja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#2 joo, juos ten kazkas zudo ir visokias D raides meto....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
facebooko komentarai patis iskalbingiausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
awesome ;)
Grįžti į viršų