apsiverkit ;)
Kai esi blaivas, pasakyti bijai. - Kai pasakai išgėręs, niekas nepatiki.
Anonimas
5677
imeffi
5682
:D
Anonimas
5682
Tiesa;D
Anonimas
5682
:D Muskites
Anonimas
5682
pyzdynk iš čia krč, sėdi ūbagas ir šūdą mala....
Anonimas
5682
čia tau tokios reikia pydvalkata tu
Anonimas
5682
gal tau padovanoti 50% nuolaidą galvos operacijai?
Anonimas
5682
tu rašyt išmok katine nedapistas
Anonimas
5682
eik nx gintaryte , blodine. go back to the kitchin and make me asandwich
Anonimas
5682
#3 omg , ar tu baigsi? nesveikas
Anonimas
5682
#2 padla,vėl čia atsipyzdinai?
gretagreat28
5682
butent :D
|

