PATALPINTI

Kai buvau vaikas - Mano socialinis tinklas vadinosi "Kiemas"

2013.08.20 ne2rnas
  • 31
4
kiemas,vaikyste






Nuotraukos nėra
Anonimas 4505    
koks adresas to kiemo? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4691    
tai tu medalio nori uz tai ar ka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4692    
Nu jooo, prieš 15 metų, kai buvau vaikas, tokiais kiemais net nekvepėjo
Nuotraukos nėra
Anonimas 4692    
nu ir
Grįžti į viršų