PATALPINTI

Kai atrodo, kad yra blogiausia, - žinok, kad visada gali būt ir blogiau...

2010.12.28 TADeUCH
  • 202
19
Kai atrodo, kad yra blogiausia,







NandP 5610    
Tai va, kai nesiseka reikia žiūrėti, kad dar kas nepadulkintų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
:D Normaliai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Nice ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#15 Google translate tau nesąmonių privarys, todėl geriau mokykis per anglų pamokas. Thank you for reading this message. Suck my balls.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
as galiu pasinaudoti google translate nereikia versti kas ant paveikslelio parasyta.
Nuotraukos nėra
TADeUCH 5655    
10# vilkas ne pedikas, tiesiog lape juo pasinaudojo.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Ou kokie mieli zvereliai :D :D
Vai2kas 5656    
nu nx.;D
Nuotraukos nėra
svetkis 5656    
Afigenas paveiklsiukas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Tai ble norit pasakyti kad vilkas pedikas ? Ach kokie gi tie dabar laikai atejo...
gretagreat28 5657    
#6 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#6 Man geda uz tave...
Rawr 5657    
#6 Tu turbūt nežinojai, kad lapės būna ir patinai ir patelės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Nuo kada lape gali ka nors padaryti per subine ? :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
nu kad jau buvo :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
surprise butt secks:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Nu jo
rokas111 5657    
:D Va ir prisiprase
Grįžti į viršų