PATALPINTI

Kai atrodo, kad viskas einasi it sviestu patepta - Staiga ima ir baigiasi batonas...

2010.10.27 iJustas
  • 252
25
sviestas,batonas,sekme,meile,nelaime







Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
bet mximos mamos viską žino. ir jei turi maxsimos mamą tau taip nenustiks ;) maxima, apie viską pagalovtą.
ppeliukas 5717    
o tai ji gali ir ta sviesta valgyt ar kaip čia ? ji valgyt neturi ką? Nes iš tikro tai batonas ,nu jis nėra brangus, galima to batono nusipirkt , ar nu nebent ji kurnors toli nuo parduotuvės gyvena,nu arba žiema ir Ketvirts Golfs dyzelis užšalo ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
stipri demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Gi neapie batoną ein esmė, juk čią tik šeip priežodis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
kai atrodo kad viskas cukrum paberta ima ir baigiasi r4b4rb4r4s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
wtf kaip jos foto demo atsidure :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Lūžau ;D Geras, man patiko (Y) Tikra tiesa.
Nuotraukos nėra
vejeliukas 5720    
sujuokino belekaip :D
Nuotraukos nėra
Valdleis 5720    
:D
kiki17 5720    
#5 nejaugi????
ir cia visai ne apie batona jei maziukai nesupprato
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Batonas baiges :\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
net ne tiesiogine prasme tas batonas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Krizė gi... apie kokį batoną šnekėt galima :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Tikrai visi suprato, kad ne apie batoną čia. ;D
giedree 5720    
bet gi batonas tai vis brangsta..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
tai bliam nueini kita nusiperki ir toliau tepi !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
reikia jai batono paskolint :D
Rocknroll 5720    
nors kas nors siandien prajuokino xD
Katia 5720    
DEmo. Pagaliau .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
ir tada prasideda duona
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Vargsele, batono nebera :D
Pykciurna 5720    
o taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Tada reikia dar batono nusipirkt ir viskas OK :)
Grįžti į viršų