:D nueini padauzai i ekrana jei stiklinis tai sitas silelis o jei plastmase tai lcd ar led :) nesunku atskirt
Kad padarytum įspūdį - reikia ne pinigų, o išradingumo
Anonimas
5344
Anonimas
5717
mintis gera, bet vien del tokio S griauti/krapstyt ta siena lauk, tai ai.....
Anonimas
5729
;D
kamilute
5732
;D
Anonimas
5732
:D
Anonimas
5732
prajuokino belekaip :D
Anonimas
5733
super, vietos sutaupyta :D
BlackCat
5733
geras :)
Anonimas
5733
nueik i koki topo centra ar electromarkt pasivaiksciot ir pamatysi
svajus
5733
#6 Pas mane namie 75cm istrizaines, jau senas 4 metu senumo tv toks, turi 16:9 nors jis nei lcd nei led. Va dar didesne subine nei sitas turi
Anonimas
5733
Nežinau kaip jūs, bet niekur nesu matęs didelio teliko (tipo su ta diiidele subine), kurio matmenys yra 16:9
Anonimas
5733
pz, pz xD
Anonimas
5733
kompaktiškai;Datrodo:D
Anonimas
5733
ir sumastyk dar taip... ;D
Anonimas
5733
Like it. :D
Anonimas
5733
aik tu na :D
|

