PATALPINTI

Kad neblaivūs vairuotojai - irgi galėtų tiesiai važinėti..

2010.03.23 nemo
  • 323
14
kelias,kreivas, kelias,girti, vairuotojai, irgi, zmones







Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
Buvau cia. :D:D:D Nelietuvoj sitas ,o lenkijoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Optine apgaule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
Macius panasu toki kelia, liktais Lenkijoj ar net lietuvoj, bet veliau, po kokios savaites ,buvo linijos istaisytos :D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#10 nhj tu sakai, kad fotoshop'as? Juk gali būti taip iš tiesų. Ir šiaip, galvoji mes apie tai nesusimastome? :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Photoshopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
:D
Nuotraukos nėra
NexTs 5891    
au mai gad xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
uzskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
lol xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
kelininkai spec'ai xD (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
o visdelto cia grti vazineja... is stabdymo zymiau per visa pesciuju pereja sprendziu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
užskaitau. ;D
cloudmaker 5938    
Jei eisi vingiuotu takeliu, dar nereikš, kad eini tiesiai ;)
Grįžti į viršų