budamas jo vietoj, ir suvokdamas kas esi ir kuo gali tapti, turedamas ten geriausius draugus kurie atstoja seima ir juos prarasdamas, matydamas tai ka rodo per filmus tik istikruju, paziureciau kokie tavo jausmai butu :)
Kad ir koks stiprus bebūtum, - širdis visada bus silpna.
PUKUTIS1992
5331
Anonimas
5332
Jei silpna širdis į armiją neima, dar infarktas koks ištiks.
Anonimas
5332
jeigu tu esi normalus zmogus )
anonimas
5332
verkia niggeris, kad į armiją reik eit tarnaut, kad išvengtų kalėjimo :D
Anonimas
5332
Priciom ta sirdis?
Anonimas
5332
jo...
Anonimas
5614
nu jo..
Anonimas
5614
jo..
Anonimas
5614
jo
|

