Kelinta jau demo apie tą patį?
Kad ir esame apsupti begalės žmonių - kartais vistiek jaučiamės vienuj vieni
Anonimas
5767
Anonimas
5768
#14 Demotyvacija.lt komentarai tam puikiai tinka:D
Anonimas
5768
#15 matosi lietuviu kalbininke ;D koks skirtumas ar j ar i svarbu pagauni kampa ir uztenka..
Anonimas
5768
demo kūreja(s) beraštis(ė). vienuj vieni. kodėl nerašei vienui vieni arba wjenooj wjenee?
jar69
5769
:D
Anonimas
5769
#11 Negaliu:D
Apsiverkit
5769
#10 pralaimek, del komandos :D
Anonimas
5769
#9 Bet aš negaliu pralaimėt taigi.. :D Man netinka šitas posakis
Apsiverkit
5769
#8 Svarbiausia ne laimet, o dalyvaut, va tau ir cliche :D
Anonimas
5769
#7 Pastebėjau,kad čia stebi mano komentarus:D Einam kurt demo,kad laimėčiau lažybas
Apsiverkit
5769
#6 Nieka informos paskaitose sedejau ^^
Anonimas
5769
#3 Ka Paulyte?:D
Anonimas
5769
Jeigu geriau isiziuresit pamatysit, kad ten jos 2 sedi ne viena
Apsiverkit
5769
ToksGyvenimas ;D
Anonimas
5769
Jeigu jauties nelaimingas, vadinas yra tarp tų žmonių kažkas kurie tau nesuteikia tos meilės.Taigi... nesąmonė:)
Hvangha
5769
Pažįstamas jausmas. Hrrr
|

